Tülin KUŞGÖZOĞLU

Dernek Başkanı : Tülin Kuşgözoğlu

Tülin Kuşgözoğlu, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Yüksekokulu’nda, yüksek lisansını 2002- 2005 yılları arasında TODAİE’da Kamu Yönetimi alanında yapmıştır.

Kuşgözoğlu, 1994-1995 yıllarında Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü’nde başladığı psikodrama eğitimini tamamlayarak, Psikodramatist/ Psikodrama Yöneticisi olmuş; ardından yine aynı Enstitüde Psikodrama Eğitici Eğitimini bitirmiştir. 2012 yılından itibaren, Enstitü bünyesinde Eğitici ve Yönetici olarak görev yapmaktadır.

Aynı zamanda Hacettepe, Başkent, Ankara ve Düzce Üniversitesi, Sosyal Hizmet Bölümlerinde, lisans ve yüksek lisans aşamasında, bireysel görüşme teknikleri, grup teknikleri ve aile tedavileri gibi konularda dersler vermektedir.

1997 yılında Aile ve Evlilik Danışmanlığı eğitimi de almış olan Kuşgözoğlu, bireysel psikoterapi ve aile danışmanlığının yanında psikodrama alanında eğitim ve yaşantı grupları yönetmektedir.

Çocuk ve ergenler ile bu döneme ilişkin sorunlar, çocuk hakları, çocuk ihmal ve istismarı, kadın ve çocuğa yönelik şiddet, kadın ve aile çalışmaları, ruhsal travmalar ve sağaltımı, psikiyatrik engelliler ilgi alanlarından olup, özellikle bu alanlarda psikodrama grupları yönetmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı